• Temel Pediatri 2 CİLT  2. Baskı

Temel Pediatri 2 CİLT 2. Baskı

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • 0,00₺

Temel Pediatri 2 CİLT 2. Baskı (Milli Pediatri Derneği)

Temel Pediatri 2. Baskı (Milli Pediatri Derneği)

Stok Kodu:GKLVXY69

 
Kategori:Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Editör:Prof. Dr. Enver Hasanoğlu, Prof. Dr. Aysun Bideci, Prof. Dr. Ruhan Düşünsel, Prof. Dr. Koray Boduroğlu
Sayfa Sayısı:3248
Baskı Tarihi:2020
Ebat:19.5 x 27.5 cm
Kağıt:Renkli
Çıkış Tarihi:31 Mart 2020

Türkiye Milli Pediatri Derneği, bilimsel faaliyetleri, bursları, ulusal ve uluslararası Çocuk Hekimlerine ve Çocuk Sağlığına yaptığı katkıları yanı sıra, Çocuk Sağlığı alanındaki temel bilgileri ve yenilikleri kapsayan bu kitabın, 2. Baskısını tamamı güncellenmiş ve kapsamı %100 arttırılmış olarak 2 cilt halinde sizlere sunmaktadır.


Kitabın Çocuk Hekimliğinin tüm yan dal ve/veya alt disiplin derneklerinin desteği ile oluşturulması, ülkemizde bir ilk olup son derece mutluluk vericidir. Pediatri bir bütündür ve bütün olarak ele alınmalıdır. Günümüz bilgi çağında bilgi çok hızlı bir şekilde artmakta ve değişmektedir. Dolayısıyla, bu kitabın hazırlanmasında alanında ileri bilgi düzeyi ile donanımlı ve deneyimli kişilerin katkılarının olması önemlidir.

 

Kitabın Tıp öğrencileri, Çocuk hekimleri ve asistanları, Pratisyen hekimler ve Aile hekimlerine faydalı olacağı düşüncesindeyiz. Değerli meslektaşlarımız ve sevgili öğrencilerimizin bu kitaptan yaralanmaları bizi memnun edecektir.


*** İlk baskısından bu yana 9 yıl sonra yayınlanan Otuz üç bölümlü, 458 yazarlı, 3200 sayfadan oluşan bu kitap alanında ALTIN standart olmaya devam etmektedir.